čtvrtek 26. března 2015

Valencie a její okolí

Přeji pěkný čtvrteční den, zítra už konečně pátek, určitě se těšíte stejně jako já.

Prohlížela jsem si svůj blog a všimla jsem si, že jsem tu už dlouho nedala žádné fotky z mého cestování. Pojďme to napravit a společně navštívit Valencii a její okolí.

Na tuto týdenní dovolenou jsem letěla už dříve a byla to moje první letecká dovolená. Strach z prvního letu byl obrovský. Byli jsme 15-ti členná skupinka mladých lidí, převážně vysokoškoláků a letěli s nízkonákladovou společností Ryanair. Neletěli jsme přímo, ale měli dva přestupy s tím, že jsme noc strávili na letišti čekáním. Ale dočkali jsme se.
Ubytovaní jsme byli celkem ve  3 hostelech. Byli jsme v jedné oblasti, tam se nám přestalo líbit, tak jsme sedli na vlak a jeli dál. Den před odletem domů jsme si ubytování vybrali už blíže k letišti aby jsme to neměli moc daleko a letadlo v pohodě stíhali. Velmi oblíbené tam bylo slabé víno Sangria, docela mi chutnalo a hodně jsem ho viděla na pláži nalité v kyblíku, kolem hlouček lidí a pili ho přes slámku.
Bylo tam nádherně, pojďte se taky podívat.

Při hledání hostelu jsme potkali velmi pěkné auto RedBull.


Nesměla chybět návštěva oceánografického muzeaAkorát jsme přišli, když začínalo představení s delfíny. Vždy jsem to viděla jen v televizi, úžasné.


Večerní procházkaMoře. Bylo docela rozbouřené.
A tady už krásy Valencie a okolí

Snad se vám moje fotky líbily a doufám, že příští vaše dovolená bude právě ve Valencii.
SHARE:

7 komentářů

 1. Ti delfiny, no nadhera. Vecer to tam musi byt uzasne.
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné fotky, určitě sis to moc užila :)

  http://gagenka.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Valencie je krásná, ve Španělsku trávím dost času. konkrétně ve Valencii jsem byla 2 krát jenom ale je to tam hezké ale jako strukturou města se mi více líbí Madrid. Na delfínech jsme byli a užasná podívaná. Je fakt že s leteckým spojením je to trošku komplikované. pokud chceš letět v zimím období přímé lety do Valencie neletí. Sangrie je za mě to nejlepší víno..( pro mě nejchutnější )

  OdpovědětVymazat
 4. Taky se mi líbí. Co se týká struktury města, tak na chvíli to bylo fajn, ale na bydlení by to asi nebylo. :-) Sangrie mi taky docela chutnala. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné fotky, hned bych tam odletěla :D :)

  Life by Peggy

  OdpovědětVymazat
 6. Pekné fotky, inšpirovala si ma k výletu:)
  http://thenoela.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat

Doufám, že se vám článek líbil a děkuji za každý komentář.

BLOGGER TEMPLATE CREATED BY pipdig