čtvrtek 29. června 2017

Maledivy u nás doma

Přeji pěkný den.

Před měsícem mě oslovila milá paní z tiskárny Pixers™ a nabídla mi, zda nechci vyzkoušet jejich výrobek dle vlastního výběru. Jelikož máme nový byt a stále si ho zařizujeme, přišlo mi to, jako skvělý nápad.

E-shop pixers.cz nabízí obrovské množství tapet, obrazů, plakátů a nálepek podle individuálních přání svých zákazníků.

Když jsem jejich e-shop otevřela, velmi rychle jsem se na něm zorientovala. Je přehledný a jediné, s čím budete mít problém, je samotný výběr, protože mají v nabídce miliony položek. Vyhledávání si můžete usnadnit zadáním klíčového slova do vyhledávače např. západ slunce nebo voda a e-shop vám hledaný motiv sám najde.

Mě nejvíce zaujaly obrazy na hliníku (dibond) a tam jsem si vybrala obraz s názvem Mořský život na tropickém ostrově Maledivy. Můžete si vybrat z mnoha rozměrů, já chtěla velký obraz a tak jsem si vybrala rozměr 120x80 cm.Obraz si můžete dále upravit. Vybrat efekt (černobílý, sépie, zrcadlový efekt) a za příplatek přidat montážní sadu. Pokud chcete mít obraz odolný vůči vodě, doporučuji zaškrtnout laminát, který váš obraz ochrání před vlhkem.

Já žádný efekt nedávala, ale zaškrtla jsem laminát, montážní sadu a na konci objednávky raději vzala i lepidlo. Doporučuji rozhodnout se, jak chcete obraz pověsit, protože když zvolíte montážní sadu, automaticky na obrazu máte v rozích malé dírky. Když zvolíte lepidlo, obraz je bez dírek. My máme nerovné zdi, tvrdé a tak jsem pro jistotu zvolila obě varianty.

Obraz je velmi kvalitní, hladký a rovný. I přes jeho velký rozměr, motiv není rozmazaný. Nafotila jsem pár detailů zblízka, kde můžete také vidět výše zmiňované dírky na montážní sadu.

Rozhodli jsme se, že obraz zkusíme pověsit s přiloženou montážní sadou a šlo to úplně v pohodě. Mé obavy byly zbytečné. Obraz jakoby vystupuje do prostoru, je tenký a zaujme na první pohled.

A tu je ukázka před a po. Myslím, že nám obraz krásně oživil celý pokoj.

Výroba obrazu netrvala dlouho, o všem jsem byla pomocí emailu informována a jediné, co mi chybělo, byl poslední informační email o odeslání objednávky. Obraz totiž ke mně cestoval až z Polska a já vůbec netušila, co za balíček ke mně jede. Až podle velikosti mi bylo jasné, že je to tento obraz a musím velmi pochválit dokonalé zabalení. Takhle pečlivě zabalený balík mi snad ještě nikdy nepřišel.

Celkově jsem s dodáním, komunikací s e-shopem i obrazem velmi spokojená a moc děkuji za krásnou dekoraci do bytu. Nenechte se na první pohled odradit vyššími cenami, dají se tam najít i cenově dostupnější položky.

Líbí se vám tento obraz na zeď nebo máte raději jiné motivy, popř. jaké?
SHARE:

23 komentářů

 1. Obraz vyzerá mimoriadne krásne :) Stránku poznám a už som od nich mala viacero produktov. Nálepku na stenu, skriňu i obrazy a som spokojná :) Veľmi


  Veľká, mega GIVEAWAY o viac ako 3 balíčky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To věřím, obraz je velmi kvalitní. Taky jsem spokojená. :-)

   Vymazat
 2. Líbí se mi a moc akorát by mě to pak lákalo tam jet :D

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Maledivy mě to moc neláká, ale obraz je nádherný. :-)

   Vymazat
 3. takýto typ obrázku s netradičným upevnením sa mi veľmi páči :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky se mi líbí, že není úplně na zdi přitisknutý. :-)

   Vymazat
 4. Krásně to ozdobilo místnost :)) Obraz je to velmi pěkný, ale přijde mi to předražené :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, něco mají opravdu drahé, ale když si vezmeš, že si ho můžeš vytvořit skoro na míru a dle svých představ, tak je to super. Navíc, co jsem se tak dívala, našla jsem obrazy i nálepky, které byly cenově fajn. :-)

   Vymazat
 5. Krásný Marti :) Byli jsme v Uni Hobby a koukali jsme na obrazy, mně se nejvíce líbí právě ty cestovatelské

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem chtěla New York, ale to se manželovi nelíbilo, tak jsme vybrali Maledivy. :-)

   Vymazat
 6. Také mám od nich obraz, ale s kočkou a je nádherný. Vybírala jsem dlouho, ale nelituji, protože vypadá úžasně :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, oplatí se ty stránky prolistovat. Myslím, že si tam najde úplně každý to své. :-)

   Vymazat
 7. Nádherný obraz, takový moderní, vypadá moc hezky :)


  www.mygoldenmind.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Super článek! Měli jsme také možnost a určitě nelitujeme, obrazy jsou krásné!!! :-)

  Pája

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Taky nelituji, obraz je nádherný a opravdu kvalitní. :-)

   Vymazat
 9. Obraz je fakt nádherný a tohle je přesně to co bych si chtěla do pokoje pověsit na zeď. Navíc ten způsob uchycení na zdi vypadá taky dobře ale dát za to tolik peněz, nevím, možná kdybych už nevěděla coby. Já mám na zdi mořský obraz poskládaný z puzzlí a vypadá to v pokoji taky dobře. Více obrazů bych tam už ani nechtěla mít protože moje místnosti nejsou tak veliké a jeden velký obraz v každé místnosti mi stačí.

  OdpovědětVymazat

Doufám, že se vám článek líbil a děkuji za každý komentář.

BLOGGER TEMPLATE CREATED BY pipdig