úterý 30. dubna 2019

Kosmetická čelenka

Přeji pěkný den.

Ještě donedávna jsem na stáhnutí vlasů, při čištění pleti, používala obyčejnou gumičku. Potom jsem si nechala sestříhat vlasy tak, že je nedám všechny do culíku a gumička mi už nestačí.

Když jsem na e-shopu postovnezdarma.cz (v nabídce pro blogery) našla kosmetickou čelenku v růžové barvě, bez rozmýšlení jsem ji vzala.

Opět vás musím upozornit, že se jedná o e-shop, který prodává výrobky z Číny. Je vhodný hlavně pro ty, co se bojí z takové dálky objednávat nebo třeba neví, jak na to. E-shop to v podstatě udělá za vás, ale samozřejmě zaplatíte o něco více, než kdyby jste si danou věc objednali sami.

Na čelenku jsem čekala docela dlouho, ale dočkala jsem se. Přišla v klasické aliexpressácké obálce a na první pohled jsem z ní byla nadšená.

Je tmavě růžové barvy (na e-shopu je tento odstín označený jako Rose, červená) a má příjemný, plyšový (fleecový) materiál. Mou největší obavou bylo to, že mi bude čelenka malá, ale bála jsem se úplně zbytečně, protože uvnitř plyše je gumička. Ať už máte hlavu menší nebo větší, velikostně by vám měla sedět.


Vlasy sice dokáže stáhnout dozadu, ale ne pevně. Při pohybu má tendenci, z mé hlavy, sjíždět. Když v klidu sedím a nic nedělám, tak ji na hlavě jakž takž udržím.

Po třetím použití, mašlička s nápisem OMG odpadla. Byla tam přišitá jen kouskem tenké nitky, takže jsem byla docela zklamaná. Čelenku si opravím a když se bude hodit, využiji ji aspoň na focení do blogových článků.

Jestli se vám i přes to všechno kosmetická čelenka líbí nebo vám tyto typy čelenek sedí, e-shop je nabízí až v sedmi úžasných odstínech.

*Děkuji e-shopu postovnezdarma.cz za poslání čelenky k recenzi.*

Co vy používáte na stáhnutí vlasů při čištění pleti? Nebo máte krátké vlasy a tento problém vůbec neřešíte? Máte někdo tuhle čelenku? Sedí vám?
SHARE:

20 komentářů

 1. Já používám obyčejnou plastovou úzkou čelenku, ale tato je mnohem hezčí :-)
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám takové 2 látkové elastické čelenky, které jsem kupovala nejspíš někde v drogérii. A jednu na suchý zip mám od Nivey, přišla mi, tuším, jako dárek k nákupu. Stahuje právě hodně pevně, což mi vyhovuje. Kdyby z hlavy sjížděla, tak by mě to rozčilovalo :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, mě to taky rozčiluje. :-D Děkuji za tipy.

   Vymazat
 3. Vyzerá roztomilo, ale škoda tej kvality :(. Snáď aspoň na tie fotky poslúži :)

  ľúbezná

  OdpovědětVymazat
 4. Já nepoužívám žádnou čelenku nechám vlasy buď rozpuštěné a nebo je dám do gumičky. :) Škoda té kvality, ale je to Čína :D
  Vítejte u Mišky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevadí, že je to z Číny, to je už skoro všechno. Mám od nich spoustu kvalitních věcí. :-)

   Vymazat
 5. Já jsem kdysi nějakou látkovou čelenku na gumičku měla, ale neosvědčila se mi. A na téhle by mne navíc asi rozčilovala ta mašle :-) Teď používám plastovou a jsem docela spokojená.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za tip. Asi si nějakou plastovou taky koupím. Ta aspoň bude držet. :-)

   Vymazat
 6. Jé Marti ta je krásná! Ta mašle je právě super :)

  OdpovědětVymazat
 7. Čelenka vypadá hezky, jen škoda, že neplní úplně tak svojí funkci..

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 8. Ta je super:) já používám normální plastovou čelenku, ale tohle je stylovější :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vypadá hezky, to je pravda. Jen škoda, že sjíždí. :-)

   Vymazat
 9. Podobnú čelenku si chcem už dlho kúpiť, je nádherná :)
  What A Fancy World

  OdpovědětVymazat
 10. Už jsem tuhle čelenku viděla a přijde mi jako hrozný kýč :(

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat

Doufám, že se vám článek líbil a děkuji za každý komentář.

BLOGGER TEMPLATE CREATED BY pipdig